bott topeltpõhja lahendused


Pakume bott topeltpõhja lahendusi nii kaubikutele kui ka pick-up autodele. Võimalik on kombineerida nii väljatõmmatavad pikad sahtleid kui ka ääristatud panipaikasid. Kõik lahendused on Teie automargi põhised ning sobituvad ideaalselt auto põhjale. Topeltpõhja lahendusele on võimalik peale lisada ka riiulisüsteem, mis teeb antud lahendusest ainulaadse toote konkurentide ees.

Põrandaalune moodul pakub palju hoiuruumi ümberehitatud pikapitele. Suured täispikendusega sahtlid võimaldavad ergonoomilist ligipääsu tarvikutele. Sõidukisse toetumiseks ei pea te enam liiksalt pingutama. Tänu sellele saate hoida väikeses ruumisoma seadmed korras ja ideaalselt organiseeritud.

Suured koormad saab kinnitada ülemisel tasandil põrandaaluse mooduliga. Tugeval puidust põrandapaneelil on libisemisvastane pind. Samuti on võimalik lisada täiendavaid tarvikuid, nagu kinnitussiinid ja täieliku liugpikendusega hoiuriiulid. Põrandaaluseid mooduleid saab varustada vastavalt sahtlite, eurokastide või riiulitega. Mitmekülgsed sahtlijagajad loovad selge korralduse.

Kõik selgelt korraldatud

Selle tugev raamkonstruktsioon muudab konteineri äärmiselt stabiilseks. Oleme valmistanud tööriistakasti küljed ja põhja tugevast tsingitud lehtterasest, servad on lisaks tugevdatud. Säilituskastide sisu hoitakse pritsmeveekaitsega kuivana. Transpordikast on kindlalt lukustatud kahepunktilise lukustussüsteemiga. bottTainer sobivad versioonid on saadaval nii kasti- kui ka pikapi jaoks. See on ideaalne suur tööriistakast tasapinnaliste kerede jaoks.

BOTT-Vario3-riiulilahendused-kaubikusisustus
Riiulilahendused
Seinakatted-kaubikusisustus
Seinakatted
Porandad-kaubikusisustus
Põrandad
Topeltpohja-lahendused-kaubikusisustus
Topeltpõhja lahendused
Katuseraamid-kaubikusisustus
Katuseraamid
erilahendused-kaubikusisustus
Erilahendused

Kuidas me ehitame

Vaata videost

nool-120nool-in-120