Professionaalsed bott seinakatted


bott protect ehk kärjetaolisest plastikust ja bott protect plus ehk perforeeritud materjalist seinakatted. Seinakatted on mudelipõhised, st. sobituvad ideaalselt Teie tarbesõiduki seintega. Enamik kinnitusi sobitub kaubiku originaal kinnitusaukudesse.

bott protect on olemuselt kerge (vineerist kuni 10 korda kergem), vastupidav ja kergesti puhastatav materjal. Talub hästi niiskust, temperatuuri muutusi ja mehaanilisi vigastusi. Samuti on tulekindel. Lisaks seinapaneelidele on valikus ka laepaneelid.

bott protect plus on perforeeritud seinapaneelid. Kerged, tugevad ja mitmete kasutusvõimalustega. Bott Protect Plusi külge on võimalik lisada vabal valikul lisasid, riputada vajalikud tarvikud ja tööriistad sobivamaisse kohta. Samuti pakub Protect Plus kaitsed nii kaubiku seintele kui klaasidele.

bott protect ja protect plusi on võimalik omavahel kombineerida - osad seinad kaetud plastikuga, teised perfomaterjaliga.

Kaubikute küljevoodrid

Pakume teile palju erinevaid võimalusi teie kaubiku kaubaruumi vooderdamiseks. See aitab kaitsta kere mõlkide ja kriimustuste eest. Põrandate ja vooderdiste lisamine kaitseb värvi ja hoiab seeläbi teie tarbesõiduki väärtust. bott küljevooder on saadaval erinevatest materjalidest: taaskasutatav plastik või perforeeritud alumiinium, mille külge saab kinnitada bott perfo tööriistakonksud ja hoidikud. Lisaks põrandatele ja vooderdistele saame Sulle pakkuda ka pakiruumi aknareste.

BOTT-Vario3-riiulilahendused-kaubikusisustus
Riiulilahendused
Seinakatted-kaubikusisustus
Seinakatted
Porandad-kaubikusisustus
Põrandad
Topeltpohja-lahendused-kaubikusisustus
Topeltpõhja lahendused
Katuseraamid-kaubikusisustus
Katuseraamid
erilahendused-kaubikusisustus
Erilahendused

Kuidas me ehitame

Vaata videost

nool-120nool-in-120